Наші напрямки
dfsfsf df sdf dfs sf sf sd
На санскриті хатха означає «сила», а саме слово складається з двох частин: «ха» перекладається як «сонце», а «тха» - «місяць». У практиці хатха-йоги основний акцент ставиться на зміцненні всього тіла для того, щоб підготувати його до духовних практик.
Чим вище контроль над вашою матеріальною оболонкою, тим простіше домогтися і більш глибокої духовної зрілості.
Хатха сприяє циркуляції крові в організмі, налагоджує роботу лімфатичної системи, а також заспокоює свідомість і допомагає привести до ладу думки. Залежно від використовуваних технік, вона може надавати як заспокійливий, так і тонізуючий ефект.
Головні принципи хатха-йоги - виконання статичних поз (асан), дихальних практик (пранаям), медитації та управління потоками енергії. В ідеалі варто приділяти заняттям хоча б по 15-20 хвилин кожен день.
Йога в повітрі - це поєднання асан хатха-йоги, лікувальної гімнастики і релаксаційних асан в підвісному гамаку.
Заняття в гамаку дозволяють знизити навантаження на хребет і розтягнути його.
Позитивний вплив антигравітаційних асан на здоров'я і зовнішній вигляд людини вже давно відзначили як медики, так і спортсмени.
Такі вправи розслабляють і розминають тіло від голови до кінчиків пальців, роблять м'язи еластичними, суглоби - гнучкими; вони покращують кровообіг у всьому тілі, а при перевернутих позиціях - кровообіг головного мозку, що стимулює його активну діяльність і працездатність.
Цей вид йоги заспокоює нерви, знімає напругу, зцілює від депресій і тривожних станів, поліпшуює травлення і стан вестибулярного апарату. Така йога попереджає несвоєчасне старіння шкіри, випадіння волосся, підвищує імунітет і захисні функції організму, його здатність боротися з інфекційними та іншими захворюваннями.
Аеростретчінг грунтується на витягненні хребта і взагалі всього тіла під впливом власної ваги з використанням гамака.
Плюс аеростретчінга в тому, що таке витягування є реабілітаційним безпечним витягуванням хребта.
У цій практиці працює кожен м'яз.
За допомогою аеростретчінга люди сідають на шпагат, витягують спини, розкривають грудні клітки і стають повністю гнучкими: від кінчиків пальців ніг до маківки.
Аеростретчінг ефективніше звичайного стретчінга саме перевернутими положеннями. Також гамак дозволяє більше розслабитися, м'якше відбувається розтяжка.
Стретчінг може бути різний: можна просто щось розтягнути, тим самим, можливо, отримати травми, а можна делікатно, м'яко і абсолютно безпечно!
Цей вид йоги заспокоює нерви, знімає напругу, зцілює від депресій і тривожних станів, поліпшується травлення і стан вестибулярного апарату.
Така йога попереджає несвоєчасне старіння шкіри, випадіння волосся, підвищує імунітет і захисні функції організму, його здатність боротися з інфекційними та іншими захворюваннями.

Це заняття для тих, хто хоче відчути власне тіло, хто хоче дати вихід почуттям і, заодно, вивчити основні фішки і рухи танцювальних стилів усього світу!
Це моє бачення жіночності та краси жінки.
Адже краса не тільки у їх внутрішній силі та мудрості, а і в слабкості, беззахисності, чуттєвості...
Розслабся і танцюй!
Глибоко дихай!
Відчувай!
Тренер: Катерина Сердюк
Про тренера: " З самого дитинства мене манила творчість. Я малювала, грала в дитячому театрі, але найбільше мені подобалося танцювати. І я танцювала, розвивалась, освоювала нові напрямки та стилі, пізніше здійснила свою дитячу мрію і вступила до танцювальної академії, там я навчилася не тільки чіткості та правильності виконання танцю, а і втілювати різні образи, підключати емоції, жести, пози ... Я полюбила імпровізацію , поступово почала складати хореографічні мініатюри. За 3 роки роботи з дітьми та дорослими зрозуміла ,що всі ми різні ,чітке виконання та гарна фізична підготовка не завжди викликають у глядачів мурахи по тілу , тому особливу увагу почала приділяти відчуттю музики, свого тіла, відчуттю самого танцю... Тому якщо хочеш не тільки вивчити танцювальні рухи ,а і відчути власне тіло , розкрити душу, то обирай напрямок feel the dance та відчувай танець разом зі мною. Заняття для різних рівней підготовки Творчість не має меж, тому танцюватимемо різні стилі та напрямки.
Чекаю вас на своїх заняттях!"
За допомогою танцю і розтяжки Ви звільните тіло і розум, відкриєтеся собі і світові. Позбавитеся внутрішніх зажимів, станете пластичніше, впевненіше і жіночніше, навчитеся проявляти сексуальну енергію, імпровізувати, напрацюєте музичність і зможете опанувати почуття "життя в моменті"…
Stretching+Strip Plastic – величезний внесок у себе.
Наші тренування змінять вас, спосіб мислення та підхід до себе навіть після одного відвідування, а якщо практикуватися регулярно, то через невеликий проміжок часу ви станете зовсім іншою… кращою версією себе.
Тренер: Вікторія Дорох @victoria__dea
В студії ви можете скористатися як звичайними класичними оздоровчими масажами, так і древніми нетрадиційними техніками.
У нас широко представленний напрямок класичного масажу - загальний массаж тіла, масаж спини, голови, шийно-комірцевої зони, массаж стоп.
Після процедури класичного масажу нормалізується тонус мускулатури, знімається втома та стрес, покращується кровообіг та лімфообіг в тканинах.

Відновлювальний сеанс масажу і практики Рейки
Дві процедури в одній - годинний загальний релакс-масаж тіла з аромаолійками і 30-хв сеанс Рейки потім. Загальний массаж знімає напругу з тіла і допоможе якісно розслабитися. Потім, закутавшись у теплу ковдру, на сеансі Рейки ви відпочините і наповнитесь тонкою енергією, відновлюючись на усіх рівнях.

Стоунтерапія
Це стародавня техніка масажу тіла теплим камінням
Спочатку тіло змащують аромаолійкою, а далі масують, ніжно торкаючись камінням, нагрітим до 40-55 градусів. Потім викладають каміння на активні точки тіла.
Стоунтерапія покращує кровообіг, зміцнює імунітет, позбавляє від втоми, знімає енергетичні блоки і покращує сон.

Тайський масаж
Для того щоб виконати масаж, схожий на розтяжки з йоги, майстер використовує не тільки руки, а і коліна, ноги, стопи. Стискання м'язів, робота з суставами і акупресура також є частиною тайського масажу. За 8-10 сеансів цього масажу покращується імунітет, обмін речовин, капілярний кровообіг, знижується вага, зникають набряки, відновлюється гормональний фон.

Тайський післяпологовий масаж
Цей масаж включає у себе різні техніки - остеопатичну, краніосакральну, а також китайську та тайськиі методики, які перевірені часом. Мета масажу і його основою є післяпологова реабілітація. Тому найбільша увага приділяється частинам тіла, які найбільше були задіяні у період вагітності - спина, таз, куприк, поперек, живіт.

Тайський масаж живота
Допоможе вирішити багато проблем зі здоров'ям, з якими зустрічається кожна жінка.
Напружена діафрагма ( труднощі з диханням), недостатній тонус кишечника(закріпи), діастаз, геморой, нетримання сечі, післяопераційні рубці і багато іншого.
Не важливо, народжували ви чи ні, і як давно народжували - ця тілесна терапія допомагає відновитися на будь-яких етапах життя.


Які переваги ви отримаєте, якщо пройдете навчання Системі природного зцілення Рейки (REIKI Usui Shiki Ryoho)?
Опанувавши систему, ви зможете в будь-який момент гармонізувати свій стан, збільшити працездатність, відновити внутрішній спокій, оздоровитися самому та оздоровити близьких.
Плюси навчання: Ви зможете робити сеанси в будь-який час і в будь-якому місці. Рейки ви зможете застосовувати при кожному випадку поганого самопочуття, за будь-якого болю.
Практика підтримає лікування і при серйозних захворюваннях. У разі потреби можна допомогти собі та іншим у людних місцях, не привертаючи уваги оточення.
Важливо: практик Рейки є лише каналом, що проводить життєву енергію, не втрачає власні сили, навпаки, він одночасно сам зцілюється і відновлюється потоком енергії, яку проводить.
У Системі природного зцілення Рейки існують три ступені.
Перша дає можливість проводити сеанси з дотиком рук, друга — на відстані, а третя — дає можливість передачі навички іншим людям. Навчання першого ступеня обов'язково включає чотири ініціації, розповідь про історію методу Усуї, роз'яснення того, що таке лінія передачі (духовна лінія), розповідь про принципи Рейки, практику сеансів собі та іншій людині.
Семінар першого ступеня відкриває вам двері для подальшого освоєння Системи під час самостійної практики.
Тривалість навчання по 1,5-2 години протягом 4-х днів.
Для занять бажано бути у зручному одязі.
Опанувати практику може кожен.
Вартість навчання 1 ступеню в Рейкі Усуї Шикі Ріохо складає 150 доларів США (в грн. еквіваленті).
Для запису: 0672015555 ( Viber, Telegram)
Навчання можливо індивідуально та в групі.
Прості і доступні для більшості вправи покращать мікроциркуляцію крові у всіх тканинах, знімуть стрес і приведуть до ладу нервову і ендокринну системи.
Дихальні техніки йоги збережуть Ваші легені в період загострень вірусних інфекцій.
Як відбувається практика йоги онлайн:
Обираєте зручний для Вас час і групу:
Понеділок, четвер 19:10
Встановлюєте програму Skype для занять на свій гаджет (телефон, планшет, ПК)
В назначений час реєструєтесь в онлайн режим і займаєтесь.
Вчитель бачить Вас, коригує, допомагає.
Комфортно і зручно займаєтесь там, де Ви знаходитеся в даний момент
Перше заняття - 100 грн
Разове - 200 грн
Абонементи по ціні такі ж самі, як і студійні.
Питання і запис:
0672015555 ( Viber, Telegram)
Спілкуємося:
https://t.me/mudrayogakiev_chat
Причиною може бути несприйняття свого тіла, вікові обмеження, наявність проблем зі здоров'ям, не хочеться ходити в студії через пандемію, або у людини інтровертне сприйняття світу, і групові заняття не ефективні.
Тому, ми пропонуємо індивідуальні тренування з виїздом тренера додому.
Ви можете самі вирішити - де і коли вам зручно займатися.
Наш йогатічер завітає до Вас додому і проведе заняття з йоги, пілатесу, медитативну практику або особисто розроблену практику.
Якщо Ви потребуєте свого особистого тренера - звертайтеся!
0672015555 ( Viber, Telegram)
Спілкуємося:
https://t.me/mudrayogakiev_chat
В результаті ви розслабите тіло і відпочинете душею, легко повернетесь до активності і дієвості після сеансу.
Ніжні дотики з утриманням уваги на долонях:
- повертають вам відчуття себе, свого тіла
- знімають емоційні затиски та усувають їх причини
- відкривають прохід в ресурсний медитативний стан, що дарує зцілення
- відкривають прохід в ресурсний медитативний стан, що дарує зцілення
Через 60 хвилин ви:
• забудете про стрес і напруження
• відчуєте себе заново народженим
• вийдете з посмішкою на губах та рум'янцем на щоках.
Сеанс Глибинного дотику побудований на методичному проминанні всього тіла, без силових прийомів, з повагою до мудрості вашого тіла.
Тут ви навчитеся бути уважними до процесів, що відбуваються у вашому тілі та отримаєте можливість поговорити з ним напряму, без посередників.
Проводить сеанс Оля Грибовська - Ма Дайя Самб'ава - практик Глибинного дотику з 12-ти річним досвідом. Тому навіть після першого сеансу ви відчуєте результат, не маючи попередньої підготовки.
Курс сеансів буквально омолодить ваше тіло, дасть вам приплив енергії та імпульс для творчості в вашому житті. Ви станете більш усвідомленими у своїх вчинках і діях, в тому, як живете своє життя.
Вийшовши після сеансу на вулицю, ви помітите, що яскравіше стало світити сонце, як багато красивого навколо і вам захочеться посміхатися світу.
Звучить круто?
Тоді гайда записуватись на сеанс!
Запис: 0672015555 ( Viber, Telegram)
Спілкуємося:
https://t.me/mudrayogakiev_chat
Запрошую Вас на групу «Здорова спина»!
Йогатерапія доступна людям, які раніше не займалися спортом і людям зрілого віку.
Ця група для Вас, якщо:
⁃ часто болить спина через сидячу роботу
⁃ проводите весь день на ногах
⁃ маєте клінічні прояви гриж, протрузій (не в гострій фазі)
⁃ хочете покращити поставу
⁃ відчуваєте хронічну втому, «сіли батарейки»
Ця група також підійде початківцям і людям, які не мають практики регулярної фізичної активності.
Таким людям ця практика допоможе м'яко «увійти» в йогу.
Тренер: Наталія Грибова
Запис: 0672015555 ( Viber, Telegram)

Методику відкрив на початку 90-х австралієць Гері Дуглас, який до цього став знаменитим завдяки ченнелінгам (одним із видів глибокої медитації) та здатності відчувати енергію там, де люди себе блокують та обмежують.
Під час однієї із сесій ченнелінгу Гері виділив 32 точки на голові, які були названі Барами.
Після неодноразових практик він усвідомив, що метод може допомогти людям почати жити інакше і відчувати свою силу.
Важливо розуміти, що ця система просто так не дасть вам відповіді. Вона створена для того, щоб людина через постановку питання змогла побачити ті сфери та ситуації в житті, де вона створює для себе обмеження і які вона може змінити, просто зробивши новий вибір.
Сеанс проводить Євген Кравченко (майстер Тайського масажу і Рейки, викладач Хатха-йоги).
Тривалість сеансу: 1.5 години
Запис та питання: 0672015555 ( Viber, Telegram)

Тренер: Наталія Грибова
"…В йозі з 2014-го року, викладаю з 2019-го.
Сертифікована за напрямком ADHO YOGA (RYS200). Заглиблююсь у Йогатерапію в Інституті Східних Методів Реабілітації (СПбІВМР). Пошук досконалої системи роботи з тілом та свідомістю одного разу привів мене до йоги. В минулому - інструктор групових програм з аеробіки та силових напрямків. Багато років займалась тхеквондо. В дорослому віці пройшла весь шлях - від білого паска до чорного (1 Дан). Неодноразово успішно брала участь у змаганнях.
Але Йога - не змагання. Важливо рухатися вперед у своєму темпі, не прагнучи вразити людей навколо. Адже мета йоги - не зробити прогин глибше, ніж сусід, а стати здоровим та щасливим…"
Зустрінемося на килимках!
Запис: 0672015555 ( Viber, Telegram)

Close
Напишите нам
Telegram
Viber
Mail
Phone